Про нас

ТОВ «Поліком.» — інноваційне, клієнтоорінтоване виробниче підприємство, що динамічно розвивається.

Засноване у 1997 році за ініціативою групи спеціалістів з більш ніж 30-річним науковим та виробничим досвідом у сфері синтезу та обробки полімерів, сьогодні ТОВ «Поліком.» є лідером на теренах СНД у розробці композицій на основі ПВХ, виробництві широкого спектру товарних ПВХ-пластизолів і декор-гранулятів для виробництва шпалер, лінолеуму, штучної шкіри, герметизуючих прокладок технічного і харчового призначення, а також для виробництва рулонних технічних матеріалів (тенти, банери, геомембрани), захисних робочих рукавиць, сувенірної продукції тощо.

На сьогодні підприємство, окрім вище переліченого, випускає органічні пігментні пасти для тонування ПВХ-пластизолів, водні системи для виробництва шпалер та інших технічних матеріалів, пігментні пасти для їх тонування, обезпилені ефект-пігменти, диспергуючі та інші поліфункціональні добавки для різних галузей застосування з врахуванням їх індивідуальних особливостей.

Одним із напрямів діяльності підприємства залишається  виготовлення балонних (пустотілих) виробів методом ротаційного формування ПВХ-пластизолів.

Оперуючи значним досвідом, підкріпленим власними науковими дослідженнями та слідуючи тенденціям, ТОВ «Поліком.» постійно вдосконалює свою продукцію,  розширює її асортимент, географію продажів та виходить на все нові ринки хімічної продукції.

Сьогодні ТОВ «Поліком.» є співзасновником ще декількох компаній хімічної промисловості, об’єднаних в групу однією філософією та правилами ведення бізнесу.


Група компаній Поліком