Відкрито нові вакансії!

ТОВ «Поліком.» — підприємство, що динамічно розвивається та завжди перебуває у пошуку людей-спеціалістів своєї справи та тих, хто відкритий до нових знань.

У зв’язку з сезонним збільшенням обсягів виробництва у літній період, станом на сьогодні ТОВ «Поліком.» має відкриті вакансії робітничих професій: підсобні працівники, апаратники змішування, формувальники деталей та іграшок.  Зазначені роботи не потребують  наявності спеціальної освіти, а вимагають лише точності та акуратності. Усього решту ми залюбки Вас навчимо!

Завжди актуальним для нашого підприємства є  також пошук та підбір лаборантів для роботи в хімічній лабораторії. До розгляду беруться резюме осіб, які мають освіту хіміка, біолога чи фармацевта та прагнуть працювати за спеціальністю. Ми пропонуємо цікаву роботу у веселому та дружньому колективі, «прозору» та конкурентну заробітну плату та увесь спектр, передбачених законодавством соціальних гарантій.

Будемо раді отримати Ваші резюме на електронну адресу office@polikom.net.ua . Більше інформації про вакансії можна дізнатись за телефоном +380673436702 (Оксана Іванівна) або ж за посиланням https://www.work.ua/ua/jobs/by-company/827499/